plochá strecha vo fáze realizácie
Plochá strecha pri novostavbe

Rekonštrukcia plochej strechy

Používané
materiály

Druhy plochých
striech

Časté poruchy
plochých striech

Dodávatelia


EPDM, TPO – CARLISLE Syntec (USA), CCM (Nemecko)

Carlisle CM Europe logo

ATHOS syntec s.r.o.

Špecialista na povlakové krytiny na báze materiálov EPDM. Distribuuje materiály svetového lídra v produkcii EPDM materiálov.

www.athos-syntec.com

Athos syntec logo z

SIKA
Sika je globálna spoločnosť s výrobnými a obchodnými spoločnosťami vo viac ako 70 krajinách sveta. Sika pôsobí v oblasti špeciálnych chemických materiálov, pričom svoje aktivity zameriava na dve obchodné oblasti; stavebná chémia a priemyselné tmely. Je popredným výrobcom hydroizolačných fólií PVC a TPO.

www.sika.com

Sika

BAUDER

Nemecká spoločnosť Paul Bauder GmbH & Co. KG Stuttgart patrí medzi popredných výrobcov strešných systémov PVC, TPO a asfaltových pásov v Európe.

www.bauder.eu/

Bauder Logo HKS7

JUTA SLOVAKIA

Spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu a predaj geotextílií, parozábran a drenážnych membrán.

www.jutask.sk

Juta Slovakia logo z

KNAUF INSULATION

– Sadrové výrobky: sadrokartónové dosky, sádra, omietky, nátery a iné súvisiace procesy ako je výroba papiera a ťažba sádry.

– Izolácia: sklená minerálna vlna, kamenná minerálna vlna, extrudovaný polystyrén (XPS), expandovaný polystyrén (EPS), polyuretán a izolácie na báze dreva a cementu.

– Iné stavebné výrobky: stropné dosky, kovové lamely a kontaktné zateplovacie systémy.

www.knauf.sk

Knauf logo z

SLOVIZOL, s.r.o.

Spoločnosť ktorá sa pšcializuje na výrobu a predaj tepelných a zvukových izolácií z expandovaného polystyrénu (EPS). Svoje sídlo a výrobné závody má v Nitre.
V súčastnosti je spoločnosť jedným z najvýznamnejších výrobcov izolácií z EPS v Slovenskej republike. Je držiteľom certifikátu pre systém manažérstva kvality podľa normy STN EN ISO 9001.

www.slovizol.sk

slovizol logo z

ISOVER

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.

Isover – člen medzinárodného koncernu Saint-Gobain je najväčší svetový výrobca izolačných materiálov na báze sklenej vlny. Má zastúpenie v 35 krajinách sveta, výrobu zabezpečuje viac ako 9000 zamestnancov v 17 výrobných závodoch. Isover ponúka kompletný sortiment izolačných materiálov určených pre rôzne oblasti použitia (stavebné izolácie, technické izolácie, priemyselné izolácie, špeciálne izolácie).

www.isover.sk

isover

KJG

Spoločnosť K&J&G a.s. je výrobcom kompletného odvodňovacieho odkvapového systému pod obchodnou značkou K&J&G. História spoločnosti sa začala písať v roku 1993 klampiarskou výrobou v Čachticiach. Neskôr sa stala výroba odkvapového systému K&J&G hlavnou výrobnou činnosťou spoločnosti.

www.kjg.sk

KJG logo z