plochá strecha vo fáze realizácie
Plochá strecha pri novostavbe

Rekonštrukcia plochej strechy

Používané
materiály

Druhy plochých
striech

Časté poruchy
plochých striech

O nás


Spoločnosť BeVeBe s.r.o. je projekčno-realizačná spoločnosť so zameraním na stavebné izolácie obzvlášť hydroizolácie plochých striech, terás, spodných izolácií, bazénov a jazierok.
Ako skúsený realizátor sme už odskúšali drvivú väčšinu na trhu dostupných materiálov a aj preto vieme pre konkrétny projekt navrhnúť a použiť najvhodnejšie technické riešenie.

Zaručená kvalita

 

Na základe praktických skúseností z realizácií diel naša spoločnosť dlhodobo odporúča povlakové krytiny EPDM od výrobcu CARLISLE.

Ako najväčší kontraktor týchto materiálov na našom trhu sme počas svojej existencie zrealizovali množstvo realizácií od plochých či šikmých striech, cez terasy, nádrže, biobazény či jazerá s EPDM membránami.

Distribučné spoločnosti

ATHOS syntec s.r.o. ako aj ATHOS syntec Österreich s.r.o. nás bežne prizývajú k riešeniam rôznych technických otázok súvisiacich s týmito materiálmi či už vo fáze projektovej alebo realizačnej.

Naši odborníci dozorovali nejednu realizáciu s EPDM fóliou v Rakúsku, Čechách, Slovinsku či Rumunsku. Túto spoluprácu si vysoko vážime a je pre nás ešte väčším záväzkom k poctivej práci a neustálemu zvyšovanie odbornej úrovne našich zamestnancov.

Samozrejme nie je možné EPDM fólie (ako ich tiež nazývame) použiť na každučký projekt či u každého zákazníka. Preto v prípade požiadavky zákazníka realizujeme hydroizolácie aj s inými materiálmi – či už na báze PVC, TPO alebo modifikovaného bitumenu od výrobcov Bauder a Sika.

Naša spoločnosť ročne zrealizuje okolo 20.000 m2 plochých striech z týchto materiálov.