plochá strecha vo fáze realizácie
Plochá strecha pri novostavbe

Rekonštrukcia plochej strechy

Používané
materiály

Druhy plochých
striech

Časté poruchy
plochých striech

Služby


Záber našej činnosti je pomerne rozsiahly.
Vieme Vám pomôcť vo všetkých fázach Vášho projektu plochej strechy či inej stavebnej realizácie.

Fáza prípravy projektu


Vo fáze prípravy projektu Vám poradíme ohľadom výberu vhodného riešenia. Pomôžeme Vám s výberom vhodnej skladby Vašej plochej strechy aj najvhodnejších materiálov. Pri stávajúcej plochej streche pomôžeme zanalyzovať jej aktuálny stav a navrhneme riešenia problému.

Radi s Vami preberieme výhody aj nevýhody jednotlivých riešení. Upozorníme na chyby, ku ktorým môže pri nedostatočnom resp. nekvalitnom návrhu projektu dôjsť.

Ukážeme Vám iné naše realizácie.

skladba plochej strechy konzultovaná dvoma odborníkmi

Fáza realizácie projektu


 

V realizačnej fáze sme schopní Vám zrealizovať Vašu požiadavku na kľúč. Zároveň sme ale schopní dodať aj samotný stavebný materiál alebo len službu realizácie.

Okrem stavebného materiálu Vám vieme dodať aj iné stavebné výrobky, vyrobené na mieru pre potreby Vášho stavebného diela. O rozdieloch v záručných podmienkach je potrebné sa poradiť s naším obchodníkom.

Viac o témach:

Servisná činnosť


Po odovzdaní diela funkčnej plochej strechy bez závad naša spolupráca končiť nemusí. O plochú strechu je vhodné sa starať aj počas jej užívania. Predĺžime tým jej životnosť a oddialime potrebu ďalšej finančnej investície.

Ponúkame Vám preto naše služby ohľadom servisovania Vašej plochej strechy.
Plochú strechu skontrolujeme z hľadiska funkčnosti, upozorníme na možné riziká, prípadne navrhneme a prevedieme potrebné zásahy.

rekonštrukcia plochej strechy začína obhliadkou