plochá strecha vo fáze realizácie
Plochá strecha pri novostavbe

Rekonštrukcia plochej strechy

Používané
materiály

Druhy plochých
striech

Časté poruchy
plochých striech

Záruka kvality


Vďaka 50 – ročným skúsenostiam firmy Carlisle a neustálemu úsiliu o kvalitu sa podarilo získať jedinečné know-how pre výrobu EPDM – kaučukových a TPO – polyolefínových izolačných systémov.

CARLISLE – líder na trhu!

Carlisle vyrobila celosvetovo viac ako 1.200.000.000 m2 EPDM a TPO strešných pásov. Dodávame Vám 100% vodotesné výrobky, za ktorými si stojíme svojim menom.

Carlisle je SVETOVÝM lídrom vo výrobe povlakových membrán na báze EPDM. Okrem výroby v USA patria do jej portfólia aj výroby v Holandsku (Hertalan) a Nemecku (Resitrix).
Carlisle zaručuje kvalitu, inováciu za férovú cenu!
Napriek silnej značke, ktorá je sama o sebe zárukou kvality, ponúka tento výrobca prostredníctvom distribučnej spoločnosti ATHOS syntec s.r.o., vystavenie špeciálneho záručného listu, ktorým garantuje priamo výrobca funkčnosť jeho EPDM membrány! Stačí požiadať, radi Vám ho dáme vystaviť.

Kvalitný materiál vyžaduje odborné prevedenie

To, či Vám bude strecha plniť svoju funkciu počas celej deklarovanej doby životnosti ale nezávisí len použitia kvalitných materiálov.
Nemenej dôležitým faktorom je aj odborné prevedenie jej inštalácie spolu so správnym riešením všetkých detailov. Naša spoločnosť funguje na stavebnom trhu od roku 2004. Okrem bohatých skúseností z vlastných realizácií sa môžeme pochváliť pomerne intenzívnou spoluprácou so zahraničným partnerom z Rakúska.
Naši pracovníci v minulosti viackrát stážovali na viacerých stavbách, realizovaných v Rakúsku. Od roku 2012 sú dokonca povolávaní ako školitelia pre školenie rakúskych realizačných spoločností pre prácu s materiálmi EPDM.
Viacerí uznávaní architekti zvyknú odporúčať pre realizácie strešných systémov našu spoločnosť, práve pre jej odbornosť a zodpovedný prístup k stavbe.

Nenechajte sa ale “opíjať” sladkými rečami a poďte si nás preveriť!
Cesta od úvodného rozhovoru k uzatvoreniu Zmluvy o dielo je dlhá a budete mať určite možnosť sami zistiť, či sme pre Vás tým správnym partnerom a teda aj garantom kvality Vašej plochej strechy.

Pýtajte sa nás, My Vám vždy radi odpovieme a poradíme.